Strona główna Mapa strony M M M
 
Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie
 
d


Zadbaj o swój wygląd

Nie ma nic lepszego od soku marchewkowego. Pij codziennie a wkrótce dostrzeżesz jego wpływ. Związki zawarte w marchewce sprawiają, że skóra staje się jędrna i gładka, prowitamina A wygładza zmarszczki. Karoten wpływa również na koloryt skóry, co ma szczególnie znaczenie latem gdy się opalamy.
Na wygląd wpływ mają również związku zawarte w jabłkach. Pektyny i flawonoidy oczyszczają organizm i spowalniają procesy starzenia. Polecamy zatem sok jabłkowy.

Kłopoty ze wzrokiem?

Masz kłopoty z dostosowaniem wzroku do widzenia w ciemności, Twoje oczy szybko się męczą? Może to być objaw niedoboru karotenu. Sięgnij po sok marchewkowy. Karoten zawarty w marchewce pozytywnie wpływa na wzrok.

Kłopoty z trawieniem?

Polecamy sok marchewkowo-selerowy. Seler jest  pomocny przy dolegliwościach żołądkowych, otyłości, schorzeniach pęcherza moczowego.
Pomocny może być również soczek buraczkowo-jabłkowy, pomarańczowy lub grejpfrutowy. To dzięki dobroczynnemu działaniu błonnika zawartego w burakach, pomarańczach i grejpfrutach, który reguluje pracę przewodu pokarmowego, przeciwdziała zaparciom i poprawia perystaltykę jelit.

Brak wigoru ;-) ?

Spróbuj soku marchewkowo - selerowego. Seler już w starożytności uznawany był za jeden z najpopularniejszych afrodyzjaków. Legendy o jego dobroczynnym działaniu krążą do dziś. Spróbuj i czekaj na efekty.

Coś na odporność?

Nie od dziś wiadomo o dobroczynnym działaniu witaminy C. Bierzemy ją zawsze przy każdym przeziębieniu. Nie czekaj aż się przeziębisz, lepiej zapobiegać niż leczyć. Pij codziennie nasze soki cytrusowe: pomarańczowy i grejpfrutowy. Witamina C zawarta w pomarańczach i grejpfrutach działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo.

Kłopoty z sercem?

Przypomnij sobie o selerze: polepsza pracę serca, działa uspokajająco, polecany jest osobom z nadciśnieniem tętniczym. A jeśli seler to sok marchewkowo-selerowy.
Nie zapomnij także o buraku i jabłku - pektyny w nich zawarte obniżają poziom cholesterolu i przeciwdziałają miażdżycy. Sięgnij po sok jabłkowy lub buraczkowo-jabłkowy.
A jeśli wolisz cytrusy to idealny będzie sok grejpfrutowy. Grejpfrut wykazuje właściwości regulujące poziom cholesterolu. Zapobiega utlenianiu się złej frakcji cholesterolu (LDL), odpowiedzialnej za powstawanie miażdżycy. Dzięki tym działaniom owoc grejpfruta zapobiega powstawaniu i rozwojowi zmian w układzie krążenia oraz choroby wieńcowej.dol1 RYAN - profesjonalne strony www, pozycjonowanie, hosting, fotografia reklamowa