Strona główna Mapa strony M M M
 
Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie Wybierz podstronę z menu po lewej stronie
 
d


Archiwum aktualności

Wrzesień / Grudzień 2010 – we wrześniu zaczęliśmy „wyciskać” bloga poświęconego ogólnie pojętej zdrowotności, dobremu samopoczuciu, diecie i zdrowemu trybowi życia. Nasze artykuły dostępne są na: www.wzdrowymstylu.pl.
A w grudniu uruchomiliśmy aplikację, która pozwala na śledzenie historii powstania soku marchewkowego od momentu posiania marchewki do jej wyciśnięcia i zamienienia w sok.

Październik 2010 - nasza flota wzbogaciła się o kilkadziesiąt nowych aut w pełni przystosowanych do przewozu produktów będących w asortymencie Marwit. Praktyczne wyposażenie części bagażowej, wydajny agregat chłodniczy, komfortowa kabina kierowcy oraz atrakcyjny wygląd utrzymany w firmowej stylistyce to atuty nowych aut flotowych.

Sok pomidorowy

Sierpień 2010 - do gamy soków świeżych dołącza świeży sok pomidorowy. To pierwszy na rynku sok pomidorowy w kategorii soków świeżych. Tak jak pozostałe soki Marwit produkowany bez żadnych dodatków, w tym również bez dodatku soli.

Ogrody Natury

Lipiec 2010 - Marwit Sp. z o.o. nabywa udziały firmy Ogrody Natury Sp. z o.o. Tym samym staje się właścicielem marki Ogrody Natury i przejmuje zarządzanie marką. Do końca roku trwa proces łączenia i integracji struktur obu firm.

Owocudo

Wrzesień 2009 - Owocudo w nowej szacie graficznej. Nowe etykiety zachowane są w stylistyce poprzednich, ale ze znacznie większą  grafiką, która pokrywa teraz całą butelkę. Dzięki temu wszystkie jej elementy są bardziej czytelne a produkt jest lepiej widoczny na półce sklepowej.

Surówki Premium

Sierpień 2009 - w ofercie pojawiają się Surówki Premium. Szeroki asortyment, bogactwo kompozycji i smaków sprawi, że każdy znajdzie swoją ulubioną.

Sałaty raz, dwa, trzy

Lipiec 2009 - rozszerzamy naszą ofertę produktową o nową kategorią produktów: rozdrobnione gotowe do spożycia mixy Sałat. Pod marką Marwit pojawiają się Sałaty raz, dwa, trzy w czterech ciekawych kombinacjach smakowych.

Nowe  samochody

Styczeń - Marzec 2009 - by podnieść jakość dystrybucji i poziom świadczonego serwisu, ruszają na drogi nowe samochody dostawcze w barwach Marwitu.

Tak dla zdrowia

Listopad 2008 - zostaliśmy partnerem kampanii Tak dla zdrowia. Dowiedz się więcej i wejdź na www.takdlazdrowia.pl

Owocudo

Wrzesień - Październik 2008 - pierwsza szeroko zakrojona kampania Owocudo. Kampania oparta na reklamie w czasopismach oraz środkach komunikacji miejskiej. W miejscach sprzedaży przeprowadzane są degustacje i umieszczane materiały promocyjne. Równolegle z początkiem kampanii ruszyła strona www.owocudo.pl

Maj 2008 - w ofercie pojawia się sezonowy sok mandarynkowy oraz sezonowy sok jabłkowo-rabarbarowy.

Sok marchewkowo-pietruszkowy

Marzec 2008 - w ofercie pojawia się sezonowy sok marchewkowo-pietruszkowy.

Dzień dobry TVN z Marwitem

Styczeń - Luty 2008 - Marwit był jednym ze sponsorów popularnego programu "Dzień Dobry TVN".

Sok jabłkowy z owocami pigwowca

Styczeń 2008 - w ofercie pojawia się sok sezonowy jabłkowy z owocami pigwowca.

Sok gruszkowo-jabłkowy

Listopad 2007 - w ofercie pojawia się sok sezonowy gruszkowo-jabłkowy.
dol1 RYAN - profesjonalne strony www, pozycjonowanie, hosting, fotografia reklamowa